Únor 2013

Brzdi!!!!!!

28. února 2013 v 17:27 Téma týdne
také se vám občas něco zdá nekonečné? například když na něco čekáte a mezitím vás okusuje nervozita nebo když vás něco nebaví? ano, když je nuda, čas ubíhá stokrát pomaleji, než když je zábava... asi je to tím, že při zábavě nedbáme na čas, zatímco když třeba sedíme ve škole, pořád sledujeme hodiny a každá minuta trvá sto let! poslední dobou se mi ale zdá, že čas jde moc rychle... :( vždyť před chvílí byl nový rok a teď už je zase skoro březen a k mému životu se přidává další rok! za chvíli už budu sedět u maturity a vážné rozhodování, co vlastně budu studovat, se nekontrolovatelně blíží... a nikdo mi neporadí! vlastně jsem před chvilkou vstala a už je zase večer! :O zajímalo by mě, jestli by čas taky ubíhal tak rychle, i kdybychom neměli hodiny? poslední dobou celý svůj čas věnuji přemýšlení o budoucnosti a ani nestíhám žít :/ ráda bych se vrátila zpět do let, kdy jsem ještě neměla ponětí, co mě čeká... ale život jde dál, ať pomalu nebo rychle! ...a my s ním :P


Hustodémonsky krutopřísné

21. února 2013 v 13:06 Blbosti
ahoj, jsem zpět a mám v zásobě super blbosti, které můžete zkusit! ;)

1) běžte na www.seznam.cz a klikněte na "založit nový email", pak do políčka s heslem napište něco megadlouhého jako např.: TTTttgthfgtzTgJJUjDDESeGFhg66589859fvgbgh56h5g6b5g6g5g6bh5gh8bh5fgbvfffhfdgfdhfhgfrtešq66558864856867486zzžkuřhg
a pak koukněte na přísnost hesla... :D

2) www.google.com > napište do vyhledávání "google breaks" nebo "google gravity", klikněte na "zkusím štěstí" a koukejte, co se stane... :O :P
(nefunguje v internet explorer)

3) www.youtube.com > napište do vyhledávání "do the harlem shake" > chvíli počkejte (cca. půl minuty...) a obrazovka bude slavit párty :D

toť vše ;P pokud někdo zná něco podobného, klidně se pochlubte! :)

Láska kam se podívám

14. února 2013 v 17:16 Blbosti
Valentýn či 1. Máj, toť otázka... Ale já jsem zastánce obojího, i když nemám s kým slavit :(
Ale je hezké mít někoho, komu můžeme ten den říci, jak moc ho máme rádi a dát mu malé přáníčko, které poteší :)
Tady je něco na pobavení pro ty, co slaví rande s počítačem, jako já :D

V drogerii na sv. Valentýna:
Dobrý den, nutně bych pořeboval...
Promiňte, došly! :D


Když chodíme po ulici, máme v sandálech ponožky :D

8. února 2013 v 17:21 Blbosti
Představuji vám novou českou hymnu ve stylu gangam style! :)


Osolený čaj navždy ;)

5. února 2013 v 21:47 Texty
"4ever friends"
Říct to může každý, ale ne všichni mluví srdcem. Přátelství není jen slovo, je to pocit těsně spjatý s láskou!
Od kamarádky jsem dostala kartičku: "Přátelství je, když máš někoho, kdo si s tebou vychutná i osolený čaj." Ten čaj jsme si skutečně "vychutnaly" a nemálo jsme přitom prskaly... ;)
Mohla bych říci, že přátelství je také mít někoho "do deště" a někoho, kdo bude poslouchat vaše "krákání" jako pokus o zpěv, aniž by ohluchl. Přítel je někdo, komu byste se neměli bát cokoli povědět, svěřit se s něčím a vědět, že se vám nebude smát nebo se bude smát s vámi, že to zůstane jen mezi vámi a že bude stát po vašem boku, děj se cokoli! Přátelství neznamená "žádné tajemství", ale jedno veliké, které je pouze mezi vámi a ať je jakkoli hloupé, je vaše!
Přátelství neznamená nehádat se, ale hádat se bez "rozchodu". Říct svůj názor, aniž by to znamenalo konec. Takové "přátelství" pak přátelstvím není!
Už od dětství si mezi sebou lidé slibují věrné přátelství, ale jen málokdo své slovo skutečně dodrží. Jen málokdo je pravý přítel... Tak pozor na zklamání!
A pokud někoho takového máte, tak si toho važte!!! :)


Existujeme?

4. února 2013 v 15:48 Téma týdne
Když jsem šla ze školy, trochu jsem přemýšlela a jelikož se doma často dívám na filmy a vlastně opravdu nežiji a nikam nechodím s ostatními, říkala jsem si, že bych to měla omezit, a pak jsem se sama sebe zeptala: Proč to tak vlastně je?
Začínala jsem přemýšlet, že vlastně nežiji v realitě, ale ve filmech. Možná mi v životě něco chybí. Praví přátelé (i když jednu nejlepší kamarádku mám, kterou ale příliš často nevidím), s kterými bych každý den podnikala nějaké bláznoviny, nebo nějaký jiný koníček či něco jiného, co si snažím vynahradit filmy...? Srovnávám se s hlavními postavami a dívám se na film, jako bych to byla já, kdo tam je a bylo by to doopravdy.
"Musím popřemýšlet a napsat něco na blog," říkala jsem si. Když jsem spatřila téma týdne, hned ze mě vyjelo: "Ha!" a už jsem se rozepsala...
Světem koluje základní otázka: Existuje vůbec realita?
Odpověď: ...?
Když vezmeme realitu jako každodenní normální život (i když pod slovem "normální" si představí každý něco jiného), můžeme říct, že realita je všechno, co člověk zná a ví. Víme, že neumíme létat, že neexistují upíři a že žijeme ve velké společnosti. Ale co když ne? Co kdybychom uměli létat, pokud bysme tomu skutečně věřili, aniž bychom byli "blázni"? Co když naše sny jsou reálné? A nebo co když všichni ostatní a i my jsme pouhá představa? Máme plno otázek a každý na ně má nebo nemá svou vlastní odpověď.
Když se vrátím k filmům a technice celkově, vlastně také patří do reality. Ale všechny virtuální věci přece nejsou pravé. Vytvořili je lidé, nevznikly samy a nejsou doopravdy. A co virtuální mazlíčci? Není lepší mít pravé domácí zvířátko, které je stále u nás a nezmizí, protože vypneme počítač? S kterými můžeme dělat co chceme a nejen to, co je uložené v aplikaci.
Kolik lidí jenom sedí doma a chatuje s lidmi, které ani nezná a kteří možná ani neexistují? Hrají hry, co nemají cíl a žijí jenom v internetu? To přece NENÍ realita!!! To není život! Nebo ano?
Kdo ví, co to vlastně je realita? Každý to slovo zná, ale když se někdo zeptá, co to je, co pak odpovíte???