Když hormony pořádají párty

4. března 2013 v 20:32 |  Téma týdne
téma "deprese" by se teď vlastně ani nehodilo, když venku začíná jaro, sluníčko nás šimrá po tváři a ptáčci nám zpívají... (dnes jsme ve škole psali líčení na téma jaro, tak by mohlo také konečně přijít! >:))
ale přesto, i když počasí hraje v náladě také důležitou roli (v dešti, který se nám míchá smog s kyslíkem, se nikomu nedýchá dobře a ani dobrá nálada není na 100%), hormony vždy zvítězí! aspoň tedy u žen... :P
škola mi také příliš nepomáhá, když se učitelé zase rozhodli nám připravit hustý písemkový týden a rozhodování, na jakou výšku půjdu, se blíží příliš rychle (i když mám ještě skoro 2 roky času, už z toho začínám mít právě řečenou depresi)! můj úkolníček přetéká a já nestíhám (možná je to tím, že občas všechno odsouvám "na zítra" :D, ale kdo ne...?) a hormony se ještě k tomu také stihly zbláznit! občas prostě nastane depresivní období, ať z jakéhokoli důvodu... :( říkám si, je to stresem? ale z čeho já panebože mám mít stres? ze školy? to bych zase přeháněla (jako někteří v naší třídě), protože se sice musím učit, ale že bych byla vyloženě ve stresu, to si nemyslím... ale prázdniny bych brala všemi deseti!!! :)
v každém případě se má nálada už začíná lepšit a život jde dál... (možná někdy až moc rychle, ale co se dá dělat)
jdu si dát sprchu, abych ze sebe smyla všechnu negativní energii! asi začnu provozovat jógu... :D

pro ty, co mají špatnou náladu mám na skladě krátký vtípek:
‎"To je ale pořádně škaredá nevěsta."
"No dovolte, to je moje dcera!"
"Promiňte, nevěděl jsem, že jste její otec."
"No dovolte, já jsem její matka!"ps.: ať se trápíte kvůli čemukoli, nestojí to za to! existuje mnoho jiných věcí, kvůli kterým se dá radovat!!! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama